Tuesday, April 17, 2012

Heihoo

Nonii.. pole üle aasta vist kirjutanud... oioi. Mõte kirjutada tuli lugedes oma päevikut, kuhu kirjutasin päris mitmeid aastaid tagasi. Päris päris naljakas oli ikka lugeda ja mõelda, et ma siis arvasin, mis tähendab valu ja hingepiin. Eks ma nüüd vast tean paremini..kõige selle viimase ajaga läbi elatuga, identiteedikriis (pubekas?) aga mis ma ikka kurdan. Elu on ilus ja aeg parandab kõik haavad(armid jäävad).
Aga muidu on ju hästi, kevad on tulemas ja olen põhikooli lõpetamas. Praegu on ränk nohu ja köha väike, aga pole vigaaaaa. Täna oli töövarjupäev. Käisin Valgas Siiri Põldsaart varjutamas. Päev algas põhimõtteliselt sissemagamisega.. Liisu oli minu pool öösel ja ilmselgelt olime me poole ööni üleval ja hommikul see äratuskell justkui ise lükkas end edasi ja lõpuks jooksin nagu segane ringi. Jõudsin ilusti siiski bussile, kus oli ka Signe, kes läks Valgamaalasesse töövarjupäevale. Igaljuhul, Siiri võttis mind väga sõbralikult vastu ja saime kohe heale jutule. Peagi oli tal kohtumine Siiri Liivaga, kuhu mina ka kaasa läksin. Väga huvitav oli neid kuulata ning sain ka ise rääkida. Hiljem sammusime tagasi Maavalitsusse Siiri kabinetti, kus vestlesime pikalt erinevatest asjadest. Samuti kohtusin ka Valgamaa terviseedendaja, kes on Pühajärve Põhikooli suur austaja, mida oli väga hea kuulda. Samuti andis ta mulle lükke, et tegeleksin meie kooli Tervist edendavate koolide hulka saamisega. And I will. Lõpuks oli kahju sealt lahkuda, sest oleksin hea meelega veel Siiriga vestelnud ning maad uurinud.

Mis veel? Vahepeal oleme lükanud käima ka Otepää Noortevolikogu, mille liige ma olen.
Jaajaa, ma töötan nüüd nädalavahetuseti Oti pubis ettekandjana, siiamaani on kõik olnud väga tore ja positiivne, loodetavasti ka edaspidi.

No tegelikult on ju nii palju juhtunud, et ma ei oskagi kuskilt alustada. Ma ei julge lubada, et ma lähiajal uuesti kirjutan, aga võiks ju, siis saab jooksvalt kirjutada kõigest.

Aaga sessuhtes, et olge mõnusad ja nautige kevadet(kui seda on :D)
Tsutsufrei beibiiid

No comments:

Post a Comment

Followers