Friday, November 5, 2010

Täna hakkasin mõtlema, et miks ei ole asjad nii nagu nad olid enne. Ega praegu ka ju midagi viga ei ole, aga tundub nagu varem oli parem. Mõtlema pani laul byz- why do we always fight. aga noh, mis ma ikka halan. ega aega ju tagasi keerata ei saa ja mis tehtud see tehtud. Ise olen ennast sellisesse olukorda toonud.
Täna on reede, it feels great, saab homme magada:) Täna saime Mannukaga kokku. Nagu ikka käisime alguses poes ja ostsime süüa:P siis nagu ikka me rääkisime ja filosofeerisime ja naersime. Varsti kohtasime Triinut, kes oli teel Mari-Liisule vastu. Loomulikult läksime me kaasa. Kui me lõpuks Mari-Liisu maja juurde jõudsime, tuli välja, et ta oli juba Triinu maja juures. Jehuuu:D No igaljuhul sai igast klatši ja värki. Taaskord jõudsime me poodi ja hakkasime oma sente lugema, saime ka annetusi ning lõpuks oli präänikuraha käes:D. Poes oli meil rõõm kohtuda meil Mikuga, kes meid ei sponsoreerinud, küll aga annetas Heivo mõned kopikad. Väljas me Mikuga kaklesime väheke ja lõpptulemus on see, et tema käes on mu pangakaart, nüüd teeb konto tühjaks:( niuniu. Üsna pea tegimu Triinu ja Mari-Liisuga tupsutadaa ja liikusime Mannu juurde, kus ilge tümm käis, aa enne käisime poes jälle kaa:D. no igaljuhul, varsti pidin bussile lippama, aga natu vara läksin, mingi 15 minutit passisin bussijaamas tühja.. -.- Nüüd olen kodus ja hää olla:) a üüratult tore oli näha Helenit ja Triinu kaa !:)
Aga muidu käisime klassiga kolmapäev Tallinnas kaa. No bussisõit nagu ikka läks kreisilt, aga kui aus olla, oli suht fun. Kohale jõudes oli esimene asi hessi laks:D Imestasime, et Pets nõus oli, igaljugul pärast seda läksid krämpsid ehk siis suurem osa klassist ökoloogia instituuti ja teised ärikad, kes oli majandusviktoriinis owninud siis Swedbanki peakontorisse. Meile pakuti juua ja süüa ja tehti ringkäiku, tegelt oli suht huvitav. Kui me lõpetasime, sõitsime tagasi ökoloogia instituudi juurde, et teised peale võtta, aga seal selgus, et nad olid juba jala matkanud Swedbanki peakontorisse. Tagasisõites kõik protestisid, et poodi ei saagi ja siis lõpuks ikka saime Ülemistesse. Seal oli kohe mäki laks. Gerlemusutupsununnnukest ja Allanit nägin kaa ju:) kuid niipalju kui me ka ei üritanud, ei kohanud me Bicuga üksteist -.- aga tagsisõit läks veel lärmakamalt kui sinnasõit. Osteti ju Kopparbergi, alksivaba loomulikult ja lasti seda siis mõnuga, päris rõve oli tegelt. Lõpus vajus asi ära ja kõik olid suht väsinud, aga no tegelt oli päris vinge reis.Porr käib.

Paneks rohkem pilte, aga poisid saavad kurjaks muidu :D

Üldiselt on koolis suht kõvv olnud. Vingusin ju küll, et eelmine 9. klass läks ära, nüüd on elu läbi, aga asi ei olegi ju nii hull. Kahju ikka jaa, aga liisukiisu teeb mu päevad paremaks ( vahest ka halvemaks :D) Liiisu, ma tean, et sa loed seda ja sa tead ka seda kui üüratult kallis sa mulle oled ja kui palju ma sind vihkan:) Igaljuhul leidub halbu kui ka häid päevi. Klass pole küll eriti muutunud, müni inimene ikka jääb selliseks nagu ta on, aga ei ole hullu ju.

ksskss
Hmmm, mis veel siis. Ei midagi erilist vist. Aga kallid olete ja kallid teile ja olge ikka tublid .
Tsaukitsauki!

No comments:

Post a Comment

Followers