Friday, October 15, 2010

Heyyy

tsaukitsauki, järjekordne nädal taaskord läbi ja üks nädal veel ja siis vaheaeeeeeeeeeeeeg:) Ja siiis näeb vast Birgithmusikest:D ja saab äki 5h rongisõitu, või siis 4h bussisöitu:D. Igaljuhul eile oli Mannumusil sünnipäev. Ja veelkord talle PALJUPALJU ÕNNE, 16 sai ju siiski:) Ja tea, et sa oled mulle nii kuradi kalliiiis!!! Tänane päev läks halvasti kirjeldaks seda ühe väga hea laulu sõnadega:
Its just one of those days
When you don't wanna wake up
Everything is fucked
Everybody sux
You don't really know why
But want justify
Rippin' someone's head off
No human contact
And if you interact
Your life is on contract
Your best bet is to stay away motherfucker
It's just one of those days!!

aga jaa, käisin Otepääl projekti kirjutamise koolitusel, suhteliselt igav oli, aga nojaa. Muidu on päris hästi läinud ju, hinded ka suht korras ju, ainult venes üks 1 .... no tegelt on see vastamata töö, aga noo:D . Teisipäeval oli haige , eriti rõve oli ja kolmapäeval käisin Tartus nahaarsti juures, hommikul vist ppalavikku ei olnud, aga ma ei tea:d Igaljuhul, passisin mingi 2 tundi ootejärjekorras ja sees olin mingi 2 minutit. yeaa so coool. Igaljuhul kõik oli korras:D. Siis ma sain Eva-Lotttakesega lõpuks ometi kokku. Niiiiiiiiii kuradi hea oli jälle näha.

ja siis sain Heleniga ka kokku, ta näitas mulle oma korterit ja üldse "hängisime" natuke ringi. Marti nägin kaaa. Otepääle jõudsin mingi poole 6 ajal. Kobisin noortekasse, seal oli filmiõhtu, päris palju rahvast oli, vaatasime The love songi, pääris äge, Pitsa ja need teadsid köike ette ja no.. igaljuhul, ma mõtlesin, et Kadri läheb Käärikule ,aga tegelikult läks Tartu ja no , siis ma pidin jala koju kõndima, millalgi sain oma muusika õpetajale peale lõpuks, aga nooo... Nv-d on täitsa toredad olnud ja värki.


MERKAPOWEER
aa jaa siis mõni võiks aru saada kui haigelt ta käitub, oleks nagu aeg suureks kasvada ja midagi oma mõistusesse omandada.. aga tahaks veel ühed laulusõnad siia panna :

It's a matter of salvation from them patience up above,
So don't give up so damn easy on the one you love, one you love
Somewhere you got a brother, sister, friend, grandmother, niece or nephew
Just dying to be with you
You know there's someone out there who unconditionally, religiously, loves you
So just hold on 'cause you know it's true
And if you can take the pain
And you can withstand anything, and one day
Stand hand in hand with the truth

vott niii, aga davaiks. olge musid
tsaukitsauki.

No comments:

Post a Comment

Followers