Thursday, June 3, 2010

hei

Mõtlesin ka üle mõne aja kirjutada:D. Eelmine neljapäev oli siis kanuu-rattamatk klassiga, kus ma aga ei käinud. Ma läksin hoopis Otepääle "Heroiini" vaatama, mille peaosas oli Neidi. Matkajate lõppeatus oli petsi juures, kuhu ma õhtul ikka läksin. oma raske kotiga väntasin siis otile ja seal nägin seal Maikenit, Mannut, Lisetti, Kärdut, Keitit ja Helenit ja Neidit ja Tairit jne. aga igatahes näidend oli ikka väga kõva. Koguaeg oli sjuuke hästi põnev ja tegijad ja näitlejad olid kõik lihtsalt super. Niiet ja tehke aga veel. Pärast läksime välja, kus olid mingid tüübid, kes teadsid, et näidend hakkab hiljem ja nad ei näinudki, aga mis ikka. Mõne aja pärast hakkasin liikuma Petsi poole ja siis olid tee peal ju teetööd ja ma hakkan siis sealt rattateedpidi minema, mis oli ktuusane ja porine ja läksin läbi hullu pori, endal olid valged jalanõud jalas, mis said väga mustaks ja sisi keegi teetöölistest karjus seal, et " Mis sa sealt pori seest lähed?? Tule tagasi ja tule siit" Läksin siis tagasi ja kõik vaatasid mind nii kurjalt ja üks tüüp irvas näkku täiega. Kui sain seal teetööde alalt välja algas nõme käänuline ja künklik sõit. Tee sinna oli väga nõme ja mul oli veel ju käekott, kus oli sees raske Sprite ja muud asjad. Lõpuks kui kohale jõudsin, olid kanuulised ka just kohale jõudnud, aga muidugi oli kook ja pannoogid ära söödud ja ma seal ainuke näljane:D . Mingiaeg otsutasime, et peaks ikka midagi veel süüa tegema. Tegime makarone ja viinereid ja midagi veel vist, aga ma ei mäleta:D . siis natuke veel olime ja kogunesime tüüpidega sauna , rääkisime juttu ja värkki ja kella 1 ajal öösel otsutasime ( see oli juba varem tegelikult ära kõik plaanitud) minna Henni tagasauna ja läksimegi . Petsi koer Benno tuli meiega kaasa, hea rott rsk, oli ka koguaeg seal . Seal grillisime ja sõime krõpsu ja värki,. Viie ajal läksime tagasi, mingiaeg läksime tuppa, Kõik valisid endale mingi magamiskoha ja hommikul läksid mõned rattaga tagasi, mõne jätsid oma rattad Petsi juurde ja koolibussiga, mina ja Teet otsutasime oma rattad bussile paigutada kuidagi:D . Koolis oli tutipidu ja Kellu ja Hellu tulid ka vaatama. Siis nad tegid hästihästi palju pilte ja siis oli veel seklusraja avamine, me tantsisime ja särki värki. aga tore oli. 9. klass avas ka oma seinamaali, mis oli väga lihtne ja vägaväga armas ja meeldejääv :) .
Maitea, millalgi olid ilusad ilmad, siis käisin Pühakal päävitamas ja värki .
Mingil ilusal päeval kutsusid Liisu ja Maiken grillima. Läksin Pühakale , me tegime kooki ja siis käisime väiksel Tammeka šhopingul, päris palju asju saime. Läksime siis oma asjadega Murrumetsa, mõne aja pärast tulid ka poisid - mingid Tano, Jaks, Marten,Robert, Mihkel . rohkem mai mäleta, igatahes grillisime viinereid leivaga ja niisama. Liisuga tegime väikse parvesõidu ka:D aga vinge oli ikka

1. ja 2. juuni käisime Pärnumaal. No vaadata oli palju ja mingiaeg, kui vihma sadas ja täiega külm oli väljas, tuli ujumispeatus. maruvinge. aga meie ikka läksime Ällu, Hanna-Liisi ja teistega . Vesi oli tõsiselt külm, aga mõnud oli . ülepea sai ikka märjaks ja värksi. Kui me välja läksime, olid meie riided täiesti läbimärjad, me targad jätsime need ju välja, seega panin selga mningi kleidi, mis mul kaasas oli. peale ujumist läksime Jõulumäele oma peatuspaika, Sõime seal ja siis vist läksime kämpingutesse. Ma olin koos Hanna-Liisi, Alice ja Anuga:D .. . Üliväike ja külm kämping oli meil. Teistel olid hullu suured ja soojad. aga no, panime ka soojustuse.Õhtul läks räige "pidu" lahti. Vastaskämpingus olid Gen, Silver, Andres, Madis ja Mait, kes olid endale hullumoodi süüa ostnud. Me siis käisime vahepeal seal söömas ja värksi. aga öösel hull kammaijaa käis. lõugasid seal ja kutsusid meid sinna:d Järgmine hommik kell 5 oli minek vaatetorni (need, kes tahtsid) . Me ka käisime. Maruilus oli jaa . Pärast, kui tagasi jõudsime, hakkasime koristama ja värksi, tegime patse ja nii kuni hommikusöögini, Teisel päeval käisime ka ujumas. Siis oli vesi märksa soojem. ja vihma ka ei sadanud. Kabli rannas käisime teine päev vist. Mõnus oli.


Mingi nädalavahetus oli Valgamaa tantsupidu. Päev väsitas jõhkralt ära. aganoh, ööl enne tantsupidu sain mingi 3-4 tundi aind sleepi.. Enne ronkkäiku oli ülinõme tuju, väsinud ja vingus:D aga kui rongkäik hakkas, tuli kuskilt hull energia ja ülimega hea tuju . Siis oli ülivinks. Päeval sai päevitada ja päevikatega ringi möllatud. Peale pidu, ma ei mäleta, mis ma tegin. Vist läksid kodu, aga võib-olla läksin Pühakale ka, a ma ei mäleta:D.Peale Pärnut järgmine päev oli täiega mõttetu ja järgmine päev oli viimane koolipäev! JEEESSS ja siis sai ka meie päevade loend suveni läbi. Koolist koju tulles niisama lebotasin ja unistasin, Õhtupoole tegin viineripirukaid. Ülimegahead tuliid. ja päris õhtul läksin Gerlega Andule. Rahvas oli täiega võõras ja muusika oli täiega mõttetu, mingi hull Hardstyle, aga lõppudelõpuks oli siiski lõbus.
Eelmine nädal paarpäeva lebotasin niisama, mingi esmaspäev või teisipäev käisime Gerle, Geni ja Mikaga Tartus. Kõik peale Mika ostsin endale prillid NewYorkerist, Mikal olid juba oma ägedad olemas. Käisime niisama poodides ja värksi ja siis kõndisime auto poole ja üks mees tuli vastu, küsis, kus asub pandimaja. Seletasime talle ära ja siis hakkas minema ja pööras ringi ütles. " A muide, SUVI , tõtõtõtõtõtõõõõõ , SILLERDAV SUVII" ja siis me laulsime kooris edasi: "lõpultult pikk on päev, kauax nõnda nüüd jälle jääb" . Ülivingee. Edasi käisime korraks Kadil külas ja siis oli minek Valgjärvele, kust me tahtsime Gerle telefoni kätte saada, aga ei õnnestunud:D.
Mõned päevad passisin niisama ja reedel käisin Kadriga Tartus. Hommikul läksime autoga sinna. Autos käis nagu the best Eesti plaat ever. Me laulsime täiega kaasa ja äge oli:D . 8 ajal olime juba seal ja siis läksime Vanalinna. Seal viskasime nalja ja peab ära mainima, et Leningrad on siiski südames:D. Ja Tarust teile üks lause : MISKI POLE OLULISEM KUI SEE LAUSE! :D . Mingi aja pärast läksime kesklinna ja kaupsi. Seal tegime niisama tsilli ja Kadri pidi hooldusesse minema, aga ei saanud sellel päeval, siis saime autoga tagasi kaa. Vahepeal käisime poes, Kadri ema ostis hunniku saiakesi ja meie pugisime neid + veel kummikomme, mida me aknast välja pildusime ja millega me inimesi pidime ka pilduma ,:D. Kadri sai endale uue õnge ka, mille üle oli ta üliõnnelik.

Eile käisime jälle Kadriga Tartus, seekord ta käis hoolduses ka. Hommikul me niisama hängisime bussijaamas ja olime lahedad:D Kaupsis käisime ka ja kui Kadri hooldusesse läks, läksin ma raamatupoodi ja hakkasin seal ühte raamatut lugema, mingi Emily kadunud päevad. Maruvinge raamat oli . Üle poole lugesin läbi. Siis mingiaeg olid kaupsi ees mingid tüübid, kes siis kui auto valgusfoori ees oli , kastsid veega üle ja nühkisin puhtaks. Maruvinge. Kaameramees tuli mu juurde ja küsis "Mis toimub" Ma vastasin mingi" Ma ei tea ....... ma ei mäleta mis ma rääkisin ja siis lõpus ütlesin aga maruvinge on:d" . Pärast nägin ka Alisat, kes arvas et äkki oli see see saade "Mis toimub?". Mingiaeg kui Kadri hooldusest tuli , käisime veel mõnes poes ja 17:20 tuli buss Otile .
Täna pidin Otepääle Otepäälase kaarti taotlema minema. aga ma jäin bussist maha. Lahe :D . Reedel on meie koolis lõpetamine kell 16:00 . Tulge kõik kohale, aga üks nõme asi on ,et ma pean seal kõne pidama ja mul pole õrna aimugi, millest ma räägin.
siia võite ka veel kirjutada : http://sayat.me/justmemerkss :)
aga lõpetan praegu, tsaukssss. :)

2 comments:

  1. Igastahes maruvinge,et sa lõpuks midagi kirjutasid,ilmselgelt veel vingem on see,et ma jõudsin kõik kohe läbi lugeda.Teisalt väga positiivne,et pilte on palju.Kolmandaks hea,et ma postitusest välja ei jäänud,sest taaskord ilmselgelt olen ma alati sinuga,ka postitustest.Nii aa,mis veel...hm loodan,et nüüd ei kavatse sa taaskord mingit aasta pikkust vahet sisse jätta ja kirjutad ikka endisest suurema hoolega oma blogisse.Aitäh,et mu kommentaari läbi jõuad lugeda ja hinda seda siis,et MULLE SU BLOGI VÄGA MEELDIB!

    ReplyDelete

Followers