Tuesday, May 18, 2010

tsautsau

no pole eelmisest pühapäevast kirjutanud. maitea, laisaks viimasel ajal muutunud , kevadväsimus ja masendus. eelmise nädala argipäevad olid ikka tavalised, kool ja kool. petsi tundidega sai tihti väljas käidud ,sest ta laisk ja se oli ülimõnna. a mingipäeva hommikul ärkasin kell 8:25 ja siis ulme kiiresti hakkasin tegutsema ja koolisõites panin rattag matsu, kekakot jäi esiratta vahele kinni. midagi erilist ei olnudki, lõug oli katki, megarõvekas ja üllahuul ja käe peal verevill. algul mõtlesin , ah mis see ikka ei ole ja siis katsusin lõuga, verd hullult lahmas.

Praegu teeb veel natuke valu ja arm jääb ka ilmselt, aga õnneks seda pole eriti näha. Reedel oli ball, alguses peale kooli lebotasin, kui avastasin, et hakkas kiire. Gerletupska tegi mulle soengu ja meigi. thänksjuu! aga enivei, kõik läks suht hästi aga pidu lihtsalt venis ja inimesed läksid minema pool pealt ja tundus, et väga ei meeldinud neile. aga noh.. Reedel oli Rocki ja Tarvase mäng ja siis peol me ootasime oma esinemisjärjekorda ja kui me avastasime, et Priit raadiost mängu kuulab, jooksime kõik Rocki fännid ta juurde ja kuulasime pingeliselt ja just siis nad võitsid, kui oli meie aeg minna esinema. Ülimegavingee!


reeedel olin ma tõsiselt sitt sõbranna, ilmselt olen niisama ka ja palun andke andeks..
Aga õhtul siis oli Mammu sünkar, väga tore ja hääkas oli. Tudida sai öösel paar tunnikest ja hommikul 9 ajal läksime Merka ja Andraga bussiga Tartu, kus sai mäkis BigMäkki söödud ja siis bussiga otile tuldud.

Otil sain Kadriga kokku ja ülejäänud päeva oli temaga koos. Tore oli aga megaväsitav, sest lin ainult 2 tundi maganud. ja tšiklivennad olid ülekõigee! ja siis me veel nägime Annliisi, kes nägi ülimegasuper välja ! Hästi vahva. aga kui ilusad, koledad äikesepilved tulid, hakkasime me Voki poole liikuma. Just siis kui vihma hakkas sadama, võttis üks tuttav peale meid. Elupäästja :) Aitäh sulle. aga mu juures ootasime vihma üle jäämist, kadri tahtis kangekaelselt ikka kodu minna ja siis ma saatsin teda rattaga. Kui kodus lõpuks magama sain, siis jäin vist sekundi pealt unne.Pühapäev töllasin niisama ringi, käisin Gerlega jalutamas ja värkki.
Eile oli mõttetu päev. aja meil käis Aidi Vallik koolis rääkimas. Ulme vinge tädike oli. Täna taaskord tavaline päev, käsitöös tegime jäätisekokteili ja kooki, ulmehea oli. nüüd varsti Kristiniga ujuma Pühakale :) Vesi on juba 17 kraadi. Just rääkisin Kadriga telefonis veel ja homme on 2 aastalõputööd :/ agano, saab hakkama:d a davaiks praegu. tsao

No comments:

Post a Comment

Followers