Thursday, April 15, 2010

Привет!

No privett. Mis hängite? ma söön haput chewitsit ja kuulan mussi ja kirjtan siia. Megahää tuju jälle :)) Eile oli kolmapäev ja hommik algas uniselt ja masendavalt, nagu ikka, aga koolis läks tuju paremaks. Meil oli võõrkeele päev ja 9. klassist mõned tegid mingi jumala kõva näidendi ja mingi väljendite võistluse, mille meie klass võitis ( jeejeee) . Meie klass esitas paar luuletust ja näidendi redis ( vene k. ) mina olin jutustaja. Teedul oli mingi seelik seljas, aga hääl oli küll nagu karul. Ta pidi tütretütar olema:d. Kui me tšornaja koškat lugesime, siis ma mängisin kassi, nägin suht jube välja:d aga no. Peale tunde läksime Vokki Sikuga, ta ostis mingit süüa ja olime minu pool natuke aega ja 4ks läksime koolimajja tagasi, peotants oli ju. Me õppisime meie kava, mis tuleb kevadballil. Ei olnudki väga raske, aga ikkagi paras pusimine. Kella viie ajal hakkasime rääkima korraks oma poeseelikutest, kust aga jutt läks igasugustele muudele teemadele näiteks: kodutud loomad, inimesed, elu ja olud üldse. Mõnesmõttes pani mõtlema see, mis me seal rääkisime ja kui me juba kella vaatasime, oli kell pool 6, seega oli meie tantsutund läbi. Kodus hakkasin õppima, kui Gerle mind välja kutsus, läksime siis , jalutasime koolimajja ja seal mängisid poisid jalkat, me mängisime kaa. Kodus pärast passisin msn-is ja öösel hakkasin õppima.
Täna oli meil mingi paadimatk Võhandul. aga hommikul läksin kooli ja essa tund oli lota, pidi kt olema, aga ma ei osanud eriti ja siis pets küsis kelle tv tehtud on, minul ja mõnel teisel oli tehtud ja me läksime tema juurde, ta küsis igaühe käest pm. ühe küsimuse ja kõik said KT viie :D:d Päris hea juu(Y) Teine tund oli piinarikas mata, kus läks õnneks hästi.
Peale teist tundi läksime lasteaia ette, et bussi oodata. 2 bussi oli. Ma olin mingite tontidega ühes bussis:D . eino, aga hea oli see, et nad lasid muusikat ja sjuuke tajtmine tantsida oli. küpsetamist janiii:d jano enivei, kui kohale jõudsime, said kõik endale päästevesti, meile räägiti igasuguseid ohutusreegleid ja värke. Ma sain ühte paati koos Signe, Helfarti, Raini, Andrese, Hendriku, Maidu ja ma ei mäleta, kes veel olid ja siis üks vinge instruktor. Meie kummipaat sai ennem sõidule ja alguses läks rahulikult, Esimene kärestik oli vinge, kus me läksime küljega ja vett täiega lendas. Me ei saanud üldse hakkama. Pikapeale hakkasime paati juba taltsutama:d Igatahes ühe liivapaljandi juures ootasime teist paati, mille intruktoriks oli Pets. Need teised tüübid, instruktorid ja need ütlesid ka Petsile Pets :D . Siis nad sõitsid meist peaaegu mööda, aga me ikka sõitsime kiiremini eest ära. Puhkepaus oli mõnus. Sai suppi ja saiakest ja teed. Vahetati ka muljeid. Edasi sõit algas jälle nii, et meie alustasime. Teised jäid kohe alguses maha. Kuskil ütles meie instruktor, et Pets tahab meiega kaarti vaadata vms ja me jäime seisma, aga need tõpranäod cheatisid. ja vuhasid meist mööda, aga ega me nii sellel ei saanud lasta minna. Räige sõudmine käid. Kõik karjusid ja ergutasid. Hullult pritsiti üksteist ja lõpuks ühes kurvis saime neist uuesti mööda. oujee, Võidukisa oli suur. Mõne aja pärast tuli mingi roigas ette, mille taha me külge jäime ja punnitasime sealt läbi saada. Sel ajal aga teise paadi meeskond hüppas paadist välja ja vedasid paadi natuke edasi ja hüppasid uuesti peale. Me väga maha ei jäänud, aga siis läks suur sõda lahti. Jõudsime neile järgi ja jäime maha ja nii. Hullult lõuati ja ergutati ja pritsiti jälle. Mingi 500 m, enne lõppu hakkasime täiega sõudma , jõhkralt ja lõpusirgek, umber 20m enne lõppu hakkasime neist mööda saama ja meie õnneks jäid nad mingi roika taha kinni ja võit oli meie. Siis oli hullll võidukisa ja sjuuke värk. hea tunne oli küll :d Ja vinge sõit ka ikka . Tagasisõit läks lärmakalt. Buss oli täis komest-neljast telefonist tulevat erinevat muusikat. Kodu jõudes puhkasin natuke ja hakkasin siia kirjutama.
Homme on reede :) ja homme ma vist Gerlega Tartu ja siis on nv Oujeeeeee! Laupäeval on tantsu ülevaatus ja siis näeb Kadrit . (Y) aga pakaa praegu!!

No comments:

Post a Comment

Followers